Інформація від МОЗ України щодо захисту населення від вторинних тютюнових викидів

Дата: 19.07.2022 12:18

У зв’язку з ухваленням Закону України від 16 грудня 2021 року № 1978-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну», з 11 липня 2022 року набули чинності зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів.

На виконання Національного Плану заходів щодо неінфекційних захворювань, Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» спільно з громадською організацією «Життя» реалізують низку заходів у сфері контролю над тютюном. Зокрема розпочато інформаційну кампанію «Турбота про здоров’я – твій вклад у перемогу України» для інформування громадян та суб’єктів господарювання усіх форм власності про нові вимоги законодавства щодо захисту населення від вторинних тютюнових викидів.

Інформаційна пам'ятка

для закладів ресторанного господартва

Інформаційна пам'ятка

для суб'єктів господарювання усіх форм власності