Шановні жителі Броварського району!

Дата: 28.07.2022 06:00

Щиро вітаю Вас зі святом —

Днем Української Державності!

Українська державність означає тисячолітню історію нашого народу, десятків поколінь з рідною мовою, традиціями, культурою, військом, релігією та зі своїми славетними героями!

Київська Русь, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька Держава-Гетьманщина, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава Павла Скоропадського, Карпатська Україна, сучасна незалежна Україна — усе це наша державотворча традиція.

За реаліями сьогодення, є спроби «наших сусідів» відібрати в нас історію нашого народу.

Цього року вперше, 28 липня, за Указом Президента України відзначається День Української Державності.

У цей день хочеться наголосити: Ми були, є і будемо, попри будь-які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі та поневолити наш народ!

Шановні земляки!

Дозвольте у цей День побажати всім нам мужності, сил, терпіння, міцності духу, миру, спокою та тепла.

Пам’ятаймо!!! Ми громадяни вільної країни, і ніколи не здолати нас - вільних людей!

Зі святом мужності, стійкості і незламності України!

З Днем Української Державності!

За Україну в Україні!

З повагою, начальник