Про виїзний прийом до Калинівської громади

Дата: 27.07.2022 16:43

27 липня 2022 року відбувся особистий виїзний прийом громадян начальником Броварської районної військової адміністрації Павлом Проскочилом.

Зважаючи на проблематику відбудови району після деокупації території від російських загарбників, нагадаємо, Броварська районна військова адміністрація змінила формат виїзних прийомів громадян.

Тепер у рамках заходу, керівництво району об’їжджає відразу кілька населених пунктів тієї чи іншої громади. Відбувається не лише прийом громадян, а й виїзд на найбільш проблемні об’єкти інфраструктури та населенні пункти, які потребують відбудови.

Так, у рамках робочого візиту до Калинівської громади, начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило долучився до перевірки укриттів та бомбосховищ місцевих навчальних закладів комісією з перевірки захисних споруд, цивільного захисту, закладів освіти територіальних громад Броварського району.

Цього ж дня очільник району у ході робочого виїзду зустрівся з мешканцями села Красилівка, з якими обговорив питання відновлення житла, що постраждало внаслідок артобстрілів під час проведення бойових дій.

Фото без опису        Фото без опису

У робочих зустрічах узяв також участь Калинівський селищний голова Вадим Булкот.

Фото без опису Фото без опису

По озвучених питаннях профільним підрозділам районної військової адміністрації надані відповідні доручення для їх вирішення.