День Української Державності на Броварщині: квіти, вшанування та подяка героям за мужність та відвагу

Дата: 28.07.2022 15:18

28 липня 2022 року, до Дня Української державності, на Броварщині відбулося кілька урочистих заходів.

Зранку начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило, спільно з керівництвом Сектору оборони Броварського району № 13 та представниками Збройних Сил України поклав квіти до пам’ятника Великому Кобзарю — Тарасу Шевченку в парку, названому на його честь, у місті Бровари.

Далі, у центральному парку Броварів, «Перемога», біля найбільшого в Київській області флагштоку з національним Прапором України, відбулася офіційна церемонія до Дня Української Державності.

Під час урочистостей присутні, вшанували пам'ять загиблих за Незалежність України хвилиною мовчання. З вітальними словами до учасників заходу звернулися очільник району Павло Проскочило, Броварський міський голова Ігор Сапожко, керівник Сектору оборони №13 Броварського району Юрій Миколенко та бригадний генерал Валерій Ємбаков.

У своєму виступі керівники висловили впевненість, що тисячолітнє державотворче надбання ніколи не вдасться ні відібрати, ні загарбати сьогоднішньому окупанту.

Під час заходу відбулася церемонія відзначення нагородами та подяками кращих бійців місцевого Добровольчого формування «Манеж» Броварської громади. Також, за активну співпрацю зі Збройними Силами України, були нагороджені відзнакою Міністерства оборони України волонтери та представники місцевого бізнесу.

Цього ж дня, у Броварській міській раді, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та патріотизм, проявлені під час російсько- української війни, нагрудним знаком «За мужність» були нагороджені представники міської ради, депутати та військові.

У великій залі Броварської районної військової адміністрації пройшло урочисте нагородження всіх тих, хто на початку російської навали з північного напрямку, був на місцях та всіляко сприяв Збройним Силам України у відбитті ворожого війська.

Цього дня нагрудними знаками «За мужність» та «За заслуги» Броварської районної військової адміністрації були нагороджені мешканці місцевих громад, які проявили патріотичну позицію у складний для Броварщини період.

Серед нагороджених є і ті, яких нагородили посмертно. Хвилюючим моментом заходу стало вручення нагороди дитині загиблого мешканця Броварщини.