«Кубок патріотів» з футболу: потужна «Десна» та непоступливий «Колос»

Дата: 01.08.2022 09:23

У футбольному турнірі Броварського району «Кубок патріотів» 30 та 31 липня 2022 року відбулися чергові матчі.

Нагадаємо, змагання на підтримку Збройним Силам України започатковані Броварською районною військовою адміністрацією та Громадською Спілкою «Броварська Районна Асоціація Футболу».

У кваліфікаційному раунді, нагадаємо, команди поділені за зональним принципом: група «А» об’єднує Броварську, Великодимерську, Зазимську та Калинівську громади, а група «Б» — Баришівську, Березанську та Згурівську.

Броварські представники в умовній "першій лізі" турніру — "Альянс" (помаранчеві) та МФК "Бровари" (білі)

Ще 11 команд проводять у рамках турніру «Кубок патріотів» паралельні змагання.

"Перша ліга"

6 тур

Альтернатива — Арсенал — 3:3

Альянс — Димерка — 2:1

Русанів — Літки — 4:0

Бобрик — МФК Бровари — 1:3

Юніон — Ресмус — 2:4

"Юніон" - "Ресмус" — 2:4.

"Юніону" (футболки сіро-червоні) поки що у турнірі не щастить

"Русанів" — "Літки" — 4:0

"Русанів" (футболки жовті) — лідер умовної "Першої ліги" турніру "Кубок Патріотів"

У змаганнях, які тривають без глядачів та з дотриманням норм безпеки, відповідно до воєнного стану в Україні, у зональних групах триває цікава і безкомпромісна боротьба.

Звітній футбольний тур ознаменувався принциповим і непоступливим протистоянням у групі «Б» між представниками Березані та Баришівки. Ще до цього туру ФК «Баришівка» та ФК «Березань» йшли «ніздря в ніздрю» поруч у турнірній таблиці. Але вдома ФК «Березань» не змогла здолати баришівський «Колос» — 3:3, натомість ФК «Баришівка» на виїзді взяла три очки. Такий підсумок відкинув березанців аж на четверту сходинку турнірної таблиці, хоча й відрив від лідера лише одне очко.

Група Б

8 тур

ФК Березань — Колос 3:3

Сокіл - ФК Баришівка  0:2

Трубіж — Іскра 14:5

Авангард-Стріла — Моноліт 3:2

ФК Дружба — вихідний

Атлетік — вихідний

У групі «А» фаворит визначився ще кілька турів тому: досвідчена «Десна» (Погреби) вийшла у лідери, і поки що не зрозуміло, хто ж зможе кинути їй виклик. Але при цьому погребчани не розслаблюються: у поточному турі їхня команда влаштувала суперникам з Великої Димерки розгром — 11:1. Куди більша інтрига у західній групі за друге місце: на нього претендують аж чотири команди.

Група А

6 тур

"Десна" — "Колос" — 11:1

"Рудня" — "Калинівка" — 5:2

"Зазим'я" — "Фаворит" — 2:1

"Металург" — "Десна-2" — 4:2

"Альтернатива" — "Арсенал" — 3:3

Наступні матчі відбудуться уже найближчими вихідними — 06 та 07 серпня.