Обстеження закладів освіти Баришівської територіальної громади

Дата: 04.08.2022 16:50

Освітні заклади Броварського району активно готуються до початку 2022/2023 навчального року. В першу чергу – готують укриття на випадок повітряних тривог.

04 серпня 2022 року членами комісії з перевірки захисних споруд, цивільного захисту, закладів освіти територіальних громад Броварського району щодо готовності використання за призначенням, завершено попередній огляд закладів освіти Баришівської територіальної громади Броварського району. Надано відповідні рекомендації.

Броварський район активно готується до освітнього процесу, який розпочнеться з 1 вересня.

Не всі заклади почнуть навчання в режимі офлайн. У деяких навчальних закладах навчання буде проводитися у змішаній формі або за дистанційною формою.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

А поки триває процес підготовки, нашою першочерговою метою є забезпечення умов безпечного перебування дітей та педагогів в освітніх закладах під час повітряних тривог.

Робота триває…