Вони — боєготовність, оперативність та надійність українських військ!

Дата: 08.08.2022 14:14

8 серпня в Україні відзначається День військ зв’язку Збройних Сил України!

Саме в цей день 1920 року, у Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Тим самим було покладено початок славній історії військ зв’язку. Сьогодні цей вид військ є важливою ланкою української армії. Адже на плечах зв’язківців лежать обов’язки щодо налагодження каналів комунікації та своєчасної передачі інформації на місця.

У цей день начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило відвідав одну з військових частин на Броварщині, де несуть службу фахівці зв’язку.

У своєму зверненні Павло Іванович подякував військовим за стійкий моральний дух та важливу кропітку роботу, а також побажав сил, енергії, уважності та точності, везіння та перемоги над ворогом.

Під час вітання найкращим військовослужбовцям сфери зв’язку були вручені грамоти Броварської районної військової адміністрації та цінні подарунки.