Волонтери Броварщини: зустріч для об’єднання та координації дій!

Дата: 09.08.2022 16:59

Уперше з часу широкомасштабної агресії російської федерації, за ініціативи Броварської районної військової адміністрації та Броварської районної ради відбулася зустріч представників груп, спільнот та громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю у Броварському районі.

Зал, де пройшло робоче засідання, був заповнений повністю молодими та енергійними людьми. Усі вони — з першого дня широкомасштабної агресії, від 24 лютого 2022 року — поклали своє життя на ниву волонтерства, добровільної і безоплатної діяльності для допомоги Збройним Силам України, Силам територіальної оборони Броварського району, Добровольчим формуванням територіальних громад та людям соціально незахищених категорій.

У робочій зустрічі, яка покликана об’єднати волонтерський рух Броварщини, взяли участь начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило та голова Броварської районної ради Сергій Гришко.

Начальник Броварської районної військової адміністрації Павло Проскочило

Також у зустрічі взяли участь представники таких волонтерських організацій:

— Благодійна організація «МБФ «Нова Стихія»;

— «Зайкін дом»;

- БО "БФ " Стартап Юкрейн"

— «За свободу і волю»;

— БО «Патріотична Україна»;

— БО «БФ «Голос Перемоги»;

— БО «БФ «Сила — коли ми разом»;

— БО «Перспектива 21.3»;

— «Наша Великодимерська громада»;

— ГО «Наші справи»;

— БО «Світле майбутнє»;

— БФ «Від мрії до реальності»;

— БФ «Вартові мрій»;

— ГО «Еко Бровари»;

— БФ «Майбутнє дітей України»;

— БФ «Сприяння розвитку»;

— «БроДобро»;

— Волонтери ЄС;

— ГО «Створені Дія Ти»;

— Громадський комітет по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ при Броварській районній військовій адміністрації;

— БО «Благодійний фонд Українці ЖТ»;

— Всеукраїнський благодійний фонд «Генеза»;

А також волонтери фотографи, блогери та організації територіальних громад Броварського району.

Представник ГО "ЕКО-Бровари" — Олена Лахно

Найперша мета зустрічі — познайомитися, максимально налагодити комунікацію між волонтерськими організаціями та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Керівник Гуманітарного Штабу Броварського району — Лариса Яїцька

Була представлена керівник Гуманітарного Штабу Броварського району — Лариса Яїцька. Обговорені питання максимальної комунікації з апаратами Броварської районної військової адміністрації та Броварської районної ради.

Головний підсумок комунікативного засідання — ідея створення Координаційного Штабу волонтерів Броварського району, який об’єднає усі волонтерські рухи регіону. До такого Штабу мають увійти лідери волонтерських організацій та представники райдержадміністрації та районної ради.

Представник БО "МБФ "Нова стихія" — Лідія Сичова

Також присутні обговорили найбільш гострі проблеми, які стоять на шляху для реалізації задуманого волонтерами в процесі допомоги ЗСУ та Силам територіальної оборони.

Представник "БроДобро" — Аліна Шух

Найголовніша ідея, яка прозвучала під час засідання — волонтерський рух Броварщини має об’єднатися не на умовах конкуренції чи політичних симпатій або уподобань, а на принципах однієї родини.

Учасники дійшли згоди про те, що керівники волонтерських організацій спільно з представниками району та громад об’єднаються в єдину електронну мережу для координації дій та найближчим часом будуть подані кандидатури до складу Координаційної ради волонтерів Броварського району.