З ювілеєм!

Дата: 10.08.2022 08:15

Сьогодні, 10 серпня 2022 року свій 60-річний ювілей святкує прекрасний керівник, щира, активна і відповідальна людина, голова Броварської районної ради — Сергій Миколайович Гришко!

Щирою, сумлінною та відданою працею, невичерпною енергією, бажанням дослухатися і порадити, величезним життєвим досвідом, простим, відвертим і відкритим ставленням до людей, Ви, Сергію Миколайовичу, здобули заслужений авторитет і повагу серед колег та громад Броварського району.

Сьогодні, у нелегкий для країни час, Ваш вклад у допомогу громадам та Силам територіальної оборони Броварського району є надзвичайно вагомим, а внесок у розвиток місцевого самоврядування та Броварщини загалом — є надзвичайно цінним.

Зичимо Вам, Сергію Миколайовичу, міцного здоров’я, миру, перемог — однієї великої і маленьких щодня, наснаги. Родинного тепла і затишку, а серце щоб було сповнене любові та радості.

З повагою,

колектив Броварської районної