Роботи по підготовці підвальних приміщень (найпростіших укриттів) закладів освіти Броварщини тривають

Дата: 11.08.2022 15:50

11 серпня  2022 року під головуванням начальника  Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання були розглянуті питання щодо стану укриттів у закладах освіти територіальних громад Броварського району. Доповідачами виступили представники територіальних громад Броварського району.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Броварської  районної військової адміністрації від 08.07.2022р. утворено комісію з перевірки захисних споруд цивільного захисту закладів освіти територіальних громад  Броварського району  щодо готовності використання за призначенням.

Нині комісією здійснено обстеження всіх підвальних приміщень (найпростіших укриттів) закладів освіти територіальних громад Броварського району та надано відповідні рекомендації.

Під час засідання доповідачі відзвітували, що роботи по приведенню підвальних приміщень (найпростіших укриттів) закладів освіти  до належних норм утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту,  ще тривають.

Також під час засідання було розглянуте питання щодо форми організації роботи навчання закладів освіти територіальних громад Броварського району у першому семестрі 2022/2023 навчального року.

У цьому питанні доповідачами виступили начальники відділів (управлінь) освіти територіальних громад, які поінформували членів комісії про проведену з педагогічними колективами та батьками роботу.

За результатами засідання комісії надані відповідні доручення.