З днем працівника ветеринарної медицини!

Дата: 13.08.2022 11:43

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом!

Ваша праця — складна і відповідальна. Адже ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні і на Броварщині, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі.

Від результатів Вашої роботи залежить безпека продуктів, а відтак — і здоров’я людей, що їх споживають.

І навіть у нинішніх складних умовах військової російської агресії, Ви продовжуєте демонструвати високий професіоналізм і сумлінно виконуєте покладені на Вас державою обов’язки.

Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усі добрі справи, зроблені з душею і натхненням, повертаються сторицею!

Зичу Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, прихильності долі, добробуту і, звичайно ж, якнайшвидшого настання миру!

З повагою,
начальник