Об'єднання волонтерів Броварщини для допомоги ЗСУ!

Дата: 13.08.2022 20:40

13 серпня 2022 року у Центральному міському парку "Перемога" міста Бровари відбулася велика волонтерсько-громадська акція "Броварський волонтерський двіж".
Це стала перша спільна акція волонтерських рухів та організацій Броварського району з часу об'єднавчої наради у Броварській районній військовій адміністрації. Захід об' єднав дві ідеї - провести акцію на підтримку військових загону спеціального призначення "Азов", відомого як полк "Азов" та провести благодійну ярмарку на підтримку Збройних Сил України.

Захід цього дня відвідало керівництво Броварського району на чолі з начальником Броварської районної військової адміністрації Павлом Проскочилом.

На центральній алеї парку "Перемога" волонтерські організації організували виставки різних виробів - книг, робіт вишивання, малюнків, випічки тощо.

Усі кошти, зібрані на благодійних виставках та ярмарку направляться на потреби Збройних Сил України.

Повна фотогалерея заходу тут