Виїзний прийом громадян у Баришівці: в центрі уваги — відбудова житлового фонду

Дата: 18.08.2022 12:08

17 серпня 2022 року відбувся особистий виїзний прийом громадян керівництвом Броварської районної військової адміністрації. У заході взяли участь заступник начальника Броварської районної військової адміністрації Євгенія Полікарпова та представники профільних структурних відділів адміністрації.

Найголовніше питання, які обговорювалися під час особистого прийому — це відновлення об’єктів приватного житлового фонду, які постраждали від  російської військової агресії.

Також під час заходу були обговорені питання внутрішньо переміщених осіб, підготовка закладів освіти до нового навчального року в умовах дії правового режиму воєнного стану, а також питання збору урожаю.

За результатами виїзного прийому профільним підрозділам районної військової адміністрації надані відповідні доручення.