Шановні жителі Броварщини!

Дата: 23.08.2022 06:27
Кількість переглядів: 499

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора та
31-ю річницею Незалежності України!

     Вже 31 рік майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, українських традицій, історії та сьогодення.

За цей невеликий проміжок часу ми пережили злети і падіння, втрати і здобутки. Найтяжчим для України став нинішній рік, коли наш сусід - російська федерація, у лютому розпочав широкомасштабний напад.

                     

     Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України співпадає з періодом, коли по всій нашій державі тривають бої та бомбардування саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє.

Патріоти своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

                   

     Я переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід України на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

     Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність.

                   

     Низько вклоняюся усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу.

                  

      У цей святковий день зичу всім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани та миру.

      Не забуваймо, що справжніми творцями нашого сьогодення і нашого майбутнього є ми самі, і лише ми здатні збудувати процвітаючу і могутню країну, забезпечити гідне життя кожному жителю Броварщини та щасливе майбутнє нашим дітям.

  Слава незламному українському народу!

           Слава Україні!                          Героям слава!
  
З повагою, 
начальник
Броварської районної
військової адміністрації                        П. ПРОСКОЧИЛО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень