В Київській області вже ліквідовано 67 847 м2 вибоїн покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення

Дата: 06.09.2022 08:10

У Київській області постійно проводиться ліквідація вибоїн покриття на автошляхах загального користування місцевого значення. Такі заходи здійснюються в межах експлуатаційного утримання доріг. Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації.

Попри обмежений фінансовий ресурс, наразі вже ліквідовано 67 847 м² вибоїн на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в Київській області. Такі заходи необхідні для забезпечення безперешкодного користування дорожньою мережею та дотримання безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Крім того, відбувається постійний моніторинг дотримання належного санітарного стану узбіч доріг. Підрядники забезпечують покіс трави, вирізання порослі та прибирання сміття на зупинках громадського транспорту, що розташовані в межах експлуатаційного утримання доріг.