Виїзний прийом громадян у Великодимерській громаді

Дата: 07.09.2022 17:17

07 вересня 2022 року у Великій Димерці відбувся виїзний прийом начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила.

Оскільки Великодимерська громада є найбільш постраждалою від збройної агресії російської федерації, найбільше звернень від місцевих мешканців стосувалися питань відбудови пошкодженого та зруйнованого житла.

Серед тем, які також обговорювалися під час виїзного прийому, були підготовка до осінньо-зимового періоду, вивезення будівельного сміття після руйнації.

Зокрема, було зазначено, що вивезення сміття здійснюється на сміттєпереробний полігон «Десна-2» за сприяння Бориспільської районної військової адміністрації.

За результатами виїзного прийому профільним підрозділам Броварської районної військової адміністрації надані відповідні доручення.