Служба у справах дітей та сім’ї: родина Дейкунів відкрила серце для двох хлопчиків-сиріт

Дата: 09.09.2022 09:42

08 вересня 2022 року колектив Служби у справах дітей та сім’ї Броварської районної військової адміністрації, відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Дейкун Валентини Юлдашівни та Дейкуна Вячеслава Вікторовича.

Під час зустрічі працівники ССДС познайомилися з двома новими вихованцями, Святославом та Олександром.
Хлопчики залишилися повними сиротами…

Діти дуже виховані і добрі, і в дитячому будинку сімейного типу їм дуже подобається.

Завітали представники Служби у справах дітей та сім’ї з продуктовими наборами, які надала  мережа магазинів NOVUS, посередництвом Подільської та Печерської районних організацій Червоного Хреста, а також з іграшками та одягом для діточок від депутата Броварської районної ради Людмили Чайковської.

Батьки-вихователі Валентина та Вячеслав, одні з найкращих у Броварському районі. У сім’ї є свої правила. Найголовніше — це чесність.

Також сім’я активно допомагає Збройним Силам України: готують тушонку, діти плетуть маскувальні сітки для військових, і найголовніше — це все добровільно.
З такими сім’ями і з таким патріотичним вихованням дітей — все буде Україна!!!