Визначено виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Калитянської селищної територіальної громади

Дата: 09.09.2022 10:56

08 вересня 2022 р. проведено конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Калитянської селищної територіальної громади. Від Броварської районної військової адміністрації до складу конкурсної комісії увійшла виконувач обов’язків начальника відділу ЖКГ, екології та природних ресурсів Анна Печура.

Виконувач обов’язків начальника відділу ЖКГ,

екології та природних ресурсів Анна Печура (ліворуч)

У конкурсі взяло участь два підприємства: ТОВ «ЕкоКліанВасте» та ФОП Артюх Лідія Олександрівна.
Підприємства розташовані в Чернігівській області. Під час проведення комісії, було заслухано інформацію щодо відповідної дозвільної документації підприємств та відповіді представника ТОВ «ЕкоКліанВасте» на поставлені запитання членами комісії. Представник від ФОП Артюх Лідія Олександрівна був відсутній.
За результатами ознайомлення та вивчення переліку документів комісією по виконавцю послуги з вивезення побутових відходів обрано
 ТОВ «ЕкоКліанВасте».
Сортування та утилізація відходів з Калитянської громади буде проводитися на полігоні, що знаходиться в с. Лемеші Чернігівської області.