Щирі співчуття!

Дата: 13.09.2022 16:34

Броварська районна військова адміністрація щиро висловлює співчуття родині загиблого броварчанина Валерія Соболевського.

Валерій Соболевський — військовослужбовець окремого батальйону Територіальної оборони Броварського району та чоловік нашої колеги, провідного інспектора відділу документообігу та контролю Броварської районної військової адміністрації Лідії Соболевської.

13 вересня 2022 року у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбулося прощання з загиблим Героєм.

Віддати шану Валерію прийшло багато людей — рідні, близькі, друзі, колеги — його та дружини, військові побратими.

Під час прощальної церемонії священнослужитель Храму закликав рідних та близьких жити так, щоб бути гідними наших Воїнів Світла.

Поховають бійця на Житомирщині, де проживають його батьки.

Вічна слава загиблим за спокій і майбутнє нашої країни.

Герої не вмирають!