Виїзний прийом громадян у Згурівській громаді

Дата: 14.09.2022 14:40

14 вересня 2022 року у Згурівській селищній громаді відбувся виїзний прийом громадян заступника голови Броварської районної державної адміністрації Євгенії Полікарпової.

Також у виїзному прийомі взяли участь керівники Згурівської селищної ради на чолі з головою Василем Цвиком, начальник Управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації Лариса Яїцька, представники профільних структурних підрозділів районної державної адміністрації та селищної ради.

Найголовнішими питаннями робочого заходу стала робота освітніх закладів в умовах воєнного стану, а також питання соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб та підготовки об'єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

За результатами виїзного прийому надані відповідні доручення.