Щодо добровільної сплати збитків, нанесених внаслідок порушень правил рибальства, - Київський рибоохоронний патруль

Дата: 15.09.2022 13:44
Кількість переглядів: 427

         Фото без опису

Юристами Київського рибоохоронного патруля регулярно вживаються заходи щодо досудового врегулювання спорів, шляхом направлення особам, які вчинили адмінправопорушення, звернень (пропозицій) щодо добровільного відшкодування шкоди, завданої рибному господарству. Після оплати, громадянин має надіслати копію квитанції до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області.

У разі несплати винними особами добровільно - рибоохоронний патруль Київщини має право подавати цивільні позови та організовувати претензійну роботу щодо відшкодування шкоди. В такому разі, разом із задоволенням позовних вимог, судом приймаються рішення про стягнення з відповідачів (правопорушників) на користь Київського рибоохоронного патруля також і суми сплаченого судового збору за подання позовної заяви, яка становить 2 481 грн.

«Просимо порушників природоохоронного законодавства добровільно сплачувати нанесені збитки рибному господарству. У іншому разі вам доведеться додатково оплатити судовий збір у розмірі 2 481 грн, незалежно від суми завданої шкоди», — закликав т.в.о.  начальника Київського рибоохоронного патруля Денис НЕСТЕРОВ.

Довідково:

Реквізити рахунків для добровільної сплати штрафів та збитків, заподіяних внаслідок порушень у сфері природоохоронного законодавства, можна знайти на офіційному сайті Державної казначейської служби України. Звертаємо увагу на те, що вони мають бути сплачені на рахунок того міста/села, на території якого вони завдані, а не за місцем проживання порушника.

Код класифікації доходів бюджету для адміністративних штрафів та інших санкцій – 21081100.

Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності – 24062100.

За довідками звертайтеся за номером відомства: (044) 489-60-25.

 

Інформація — Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень