З Днем рятівника!

Дата: 16.09.2022 09:59

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань, ті, хто рятує від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, стоїть на сторожі захисту життя і здоров’я людей!
Щиро вітаю Вас з Днем рятувальника!

Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ви ті, хто цілодобово підтримує постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Висловлюю Вам глибоку подяку за героїзм та мужність проявлені під час евакуації осіб з окупованих територій Броварського району та під час несення служби у період активної фази широмасштабної агресії окупантів.
Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь оберігає Вас від усіх негараздів.
Зі святом Вас!

З повагою,