Вітаємо!

Дата: 19.09.2022 06:07

Колектив Броварської районної військової адміністрації щиро вітає свого колегу — начальника відділу ведення державного реєстру виборців Броварської районної військової адміністрації, дивовижну, позитивну людину та фахівця своєї справи — Романа Астахова з Днем його народження!

Ваша, Романе Миколайовичу, комунікабельність та позитивна енергетика завжди надихають на якісну роботу та добрі справи у житті.

У цей прекрасний осінній день бажаємо Вам, щоб не були страшні жодні перешкоди на шляху до успіхів, а рідні та близькі хай завжди будуть поруч, щоб розділяти з Вами радість перемог.

Міцного здоров’я Вам, ще більше енергії та позитиву, насолоджуватися кожною миттю життя, бо воно є унікальним і неповторним.

Зі святом!

З повагою,

колектив Броварської районної військової адміністрації.