З Днем народження!

Дата: 22.09.2022 10:39

Сьогодні, 22 вересня, відзначає День народження фахівець, чия праця пов’язана із засвідченням найважливіших подій в житті кожної людини — чи то народження, чи поєднання долі зі своєю половинкою — прекрасна жінка та чудова людина, начальник відділу РАЦС Броварського міськрайонного управління юстиції Лідія Мальченко.

Важливі події життя мешканців громади Броварщини, так чи інакше пов’язані з РАЦСом — все це вимагає від працівників Вашої професії бути не тільки юристом, а й психологом, адже треба і вислухати, і поспівчувати, і допомогти. Особливо, у такий нелегкий для країни час.

Тож бажаємо Вам, Лідіє Василівно, міцної витримки, натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та можливість бути корисним людям!

Сімейного щастя Вам і якомога більше радісних моментів на роботі та в житті!

З повагою,

колектив Броварської