До уваги агровиробників Броварського району!

Дата: 23.09.2022 10:58

Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР.

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС.

Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги  від ЄС та інших міжнародних донорів.

Зараз у ДАР відкрився прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн.

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь. Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми

Сума виплати - 3 100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн.

Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР.

Подати заявку за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь» можна за посиланням