Підготовка житла до опалювального сезону: інформує Міністерство розвитку громад та територій України

Дата: 23.09.2022 13:22

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України, і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.
Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

З цією метою Мінрегіон розробив інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової
термомодернізації.