У Великодимерській громаді розмінували частину території

Дата: 23.09.2022 17:15

Триває розміновування Броварського району від вибухонебезпечних предметів, які залишилися після окупації військ російської федерації.

Розміновування території Броварщини відбувається підрозділами Збройними Силами України спільно з американо-британською Організацією життєзабезпечення небезпечних територій — Hazardous Area Life-support Organization (HALO або «The HALO Trust»).

Спеціалізується компанія на усуненні загрози вибухонебезпечних залишків війни.

23 вересня 2022 року на території Великодимерської громади відбулася робоча зустріч представників Броварської районної військової адміністрації, Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України та спеціалістів організації «Halo Trust».

Під час зустрічі було задокументовано передачу в розпорядження громади розмінованих земельних ділянок в районі населених пунктів Гоголів та Велика Димерка загальною площею майже 110 тисяч кв. м.

У церемонії передачі ділянок взяли участь представники Броварської районної військової адміністрації, начальник  сектору оборони Броварського району полковник Юрій Миколенко, начальник інженерної служби підтримки полковник Максим Комісаров, начальник управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони полковник Руслан Берегуля, менеджер Програми HALO TRAST в Україні Мейрі Каннінгем та керівник операційного напрямку HALO TRAST в Україні Олександр Котвицький.

Загалом у Броварському районі наразі Збройними Силами України, ДСНС України та представниками HALO TRAST проводяться роботи з розмінування на 25-и ділянках. На черзі передача ще 5 обстежених ділянок.

Роботи по розміновуванню тривають.