Педагогічній спільноті Броварщини присвячується...

Дата: 29.09.2022 16:06

День вчителя для українців — один з найважливіших професійних свят, адже своїх вчителів ми запам’ятовуємо на все життя.

Професія вчитель поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Працю вчителя неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни.

Тому сьогодні 29 вересня 2022 року у місті Бровари Київської області в Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради відбувся районний урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Учасники заходу — працівники сфери освіти восьми територіальних громад Броварського району. Це люди, які зробили найцінніший вклад в освіту, організовували навчальний процес в  де окупованому Броварському районі, ремонтували навчальні заклади та підвальні приміщення (найпростіші укриття), працювали з батьками, та організовували офлайн навчання.

Привітали учасників заходу виконувач обов’язків начальника Броварської районної державної адміністрації Євгенія Полікарпова, голова Броварської районної ради – Сергій Гришко, бригадний генерал Збройних  сил України – Валерій Ємбаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Броварської  районної державної адміністрації – Ольга Білановська.

Працівники сфери освіти були нагороджені відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації, Почесними грамотами та цінними подарунками, грамотами Броварської районної ради.

А незабутні враження театралізованим дійством у стилі Давньої Греції режисера Ольги Микитюк подарували усім присутнім вихованці Палацу творчості для дітей та юнацтва Броварської міської ради.