З Днем працівників освіти!

Дата: 30.09.2022 13:04

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас з професійним святом Днем працівників освіти!

Саме на Ваші плечі лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а, отже, Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Сьогодні в Україні триває війна. Ця біда не оминула і наш Броварський район, адже деякі навчальні заклади району зруйновані. Та ми неодмінно здолаємо всі труднощі!

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім.

У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який є порадником, другом, вихователем та взірцем.

Вчитель наполегливо і лагідно веде нас дорогою знань, виховує почуття гідності, доброти, поваги та любові.

Цими прекрасними якостями і сьогодні Ви щедро ділитесь з дітьми.

Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Щиро висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Зичу Вам, дорогі вчителі, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і людського щастя!

Хай завжди щедрою буде освітянська нива, а успіх буде супутником усім Вашим починанням!

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою,
виконувач обов’язків голови