Увага: інформує Київський обласний центр зайнятості!

Дата: 30.09.2022 14:42

Фахівці Київської обласної служби зайнятості разом з соціальними партнерами підготували для вас безліч цікавих тренінгів, зустрічей з роботодавцями та майстер-класів, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини та навчать, як успішно працевлаштуватися.

Ви зможете більше дізнатися про послуги служби зайнятості, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, навчитися техніці пошуку роботи, опануєте навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами, отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи, можливості професійного навчання та започаткування власної справи.

Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

Долучайтеся до наших заходів та будуйте успішну кар’єру!

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ВЕБІНАРІВ ТА СЕМІНАРІВ

У БРОВАРСЬКОМУ РАЙОНІ

03-07 жовтня 2022 року