З Днем ветеранів та людей похилого віку!

Дата: 01.10.2022 07:46
Кількість переглядів: 373

            

Щороку, 1 жовтня, в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм? Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння та мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояв і зробив найбільший внесок у розгром гітлерівського нацизму. Цього не маємо забувати.

Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури ХХ століття, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість та толерантність — ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

Від усього серця бажаємо Вам миру, добра і щастя!
Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
Зі святом Вас!!!

З повагою,

колектив Броварської районної

військової адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень