З Днем територіальної оборони України!

Дата: 02.10.2022 05:21

Шановна громадо Броварщини!
Сердечно вітаю зі святом — Днем територіальної оборони України!
У час, коли наша країна знаходиться у стані війни, а частина її території перебуває в окупації, особливо важливим є такий фактор, як мобільність населення, готовність його до того, щоб у будь-яку хвилину, в будь-яку мить продовжувати захищати свій дім, вулицю, місто чи село, громаду чи район, тобто, маленьку Батьківщину.

Територіальна оборона — це не лише бажання, але й уміння. Тому ми маємо усвідомлювати усю важливість — навчань, тренувань, інструктажу — як надавати медичну допомогу, як діяти у випадку надзвичайних ситуацій, як створювати оборонні укріплення і…як володіти зброєю.

У цей день хочеться подякувати усім, хто несе службу у лавах територіальної оборони, зокрема і тим, хто перебуває у цей час на передовій.

Низький уклін Вам і зі святом!

З повагою,
виконувач обов’язків голови