Вітаємо!

Дата: 03.10.2022 05:55

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає красиву жінку, чудову людину та кваліфікованого фахівця, головного спеціаліста Служби в справах дітей та сім’ї Броварської районної військової адміністрації Оксану Підвисоцьку з Днем її народження!

Люди Вашої професії мають велике серце і щиру душу, адже доводиться спілкуватися з дітьми, а, отже, розуміти їх, бути з ними на одній хвилі та зігрівати їх своїм теплом і добротою.

Щиро бажаємо Вам, Оксано Іванівно, миру і перемог, удачі у всіх починаннях, здійснення мрій,  світлого та доброго настрою, віри в себе і реалізації задуманого. Хай тепло, яке Ви даруєте оточуючим, повертається до Вас сторицею.

Нехай кожен день буде сповнений світлом, родинним затишком, вірними друзями та надійними колегами.

Зі святом!

З повагою,