Броварщина шанує усіх причетних до Сил територіальної оборони

Дата: 02.10.2022 22:00

2 жовтня 2022 року у місті Бровари, в Міському культурному центрі «Прометей», відбулася урочиста церемонія нагородження та відзначення військовослужбовців територіальної оборони та волонтерів Броварського району, присвячена державному святу — Дню територіальної оборони України.

У святкових урочистостях взяли участь — керівництво Київської обласної військової адміністрації на чолі з її начальником Олексієм Кулебою, керівництво Броварської районної військової адміністрації, бригади територіальної оборони Київської області, батальйону територіальної оборони Броварського району, представники сектору оборони Броварського району, керівники та представники територіальних громад та запрошені гості.

Під час церемонії військовослужбовців 114-ї окремої бригади територіальної оборони Київської області подяками та подарунками привітав начальник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Для потреб територіальної оборони були передані ключі від автомобіля та оргтехніка.

Також командиром 114 окремої бригади територіальної оборони Київщини Олександром Ковалем були нагороджені подяками, грамотами, орденами «За єдність і волю», відзнаками «За заслуги» військовослужбовці батальйону територіальної оборони Броварського району, голови та представники громад, волонтери та працівники Броварської районної військової адміністрації.

Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих воїнів Броварщини.

Дружині, загиблого під Бахмутом броварчанина Руслана Руденка, Ользі було вручено грамоту від командира військової частини Ігоря Робочого, яку 24 серпня, до Дня Незалежності України, мав отримати сам Руслан. Боєць загинув, рятуючи поранених побратимів.

Серед нагороджених орденом «За єдність і волю» – очільники громад: Олександр Вереніченко (Баришівська громада), Ігор Сапожко (Броварська громада), Віталій Крупенко (Зазимська громада), Володимир Тимченко (Березанська громада), начальник Броварського відділу СБУ Володимир Литовченко та начальник Броварського районного відділу ДСНС України в Київській області Микола Семиног. Подякою від командира 114-го батальйону та відзнакою «За заслуги» від командира 136-го окремого батальйону відзначено військовослужбовця, активіста та колишнього депутата Броварської міської ради Вадима Мутила, який зараз перебуває на передовій.

Також відзнаки «За заслуги» отримали бригадний генерал Валерій Ємбаков та начальник Броварського районного управління поліції Кирило Самойленко.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цього ж дня Ігор Робочий вручив військовослужбовцям низку нагород — відзнаки «За заслуги», «За службу державі», «За оборону рідної землі», медалі «За участь у боях на Східному фронті», «Захисникам Вітчизни», «Незламним героям російсько-української війни».

За патріотизм, активну громадську позицію, вагому підтримку військовослужбовців ЗСУ, подяками командир батальйону Ігоря Робочого відзначено тих, хто є надійним тилом і опорою наших військових — волонтерів.

Низький уклін усім, хто став до лав територіальної оборони Збройних Сил України боронити нашу Батьківщину!