До медзакладів Київщини евакуювали понад 20 маломобільних жителів Донецької області

Дата: 30.09.2022 10:15

Евакуаційний потяг Покровськ-Дніпро-Львів прибув до Білої Церкви 28 вересня вранці. Громадян, які потребують медичної допомоги, зустріли на залізничній станції представники Департаменту охорони здоров‘я Київської ОВА, працівники екстреної медичної допомоги та керівники медичних закладів.

Наразі до медичних установ спеціалізованим транспортом прийняли та перевезли 21 маломобільну особу. Усі вони жителі Донецької області, а саме міст Бахмут, Торецьк, Авдіївка та Волноваха.

Також 5 лежачих людей доставлено до лікарень Білоцерківського району автомобілями екстреної медичної допомоги.

Усі служби спрацювали злагоджено та оперативно. Продовжуємо надавати допомогу тим, хто того потребує.