Олексій Кулеба: для соціальних допомог жителям Київщини з держбюджету виділили майже 2,3 млрд. грн.

Дата: 01.10.2022 09:48

Від початку року на забезпечення фінансування соціальних допомог, пільг, субсидій і компенсацій жителів Київської області з держбюджету виділили майже 2,3 млрд грн. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Навіть попри те, що на початку повномасштабної війни в країні сповільнилася робота державних банків, а на окупованих територіях перестали працювати поштові відділення, де частина людей отримувала виплати, — державі вдалося подолати ці труднощі. Крім того, з’явилися й нові програми грошової допомоги для громадян, які постраждали від бойових дій, а також програми підтримки бізнесу», — зауважив він.

Загалом допомогу на Київщині отримали близько 270 тисяч осіб. Найбільше серед них становлять сім’ї, в яких народилися діти, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю, малозабезпечені сім’ї.