Щира вдячність кожному захиснику і захисниці за міста і села, де майорить український стяг!

Дата: 14.10.2022 15:13

Броварщина вітає зі знаковими святами та віддає шану усім борцям за свободу та незалежність України.

14 жовтня 2022 року, у День, коли Україна відзначає кілька символічних свят, на Броварщині відбулося вшанування пам’яті борців за Незалежність України та відзначення тих, хто боронить нашу країну від російського загарбника.

У Броварах на «Алеї героїв», де поховані військові, які загинули у російсько-українській війні, відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів-земляків.

Священнослужителі відразу кількох християнських конфесій та військові капелани прочитали спільну молитву за спомин душ наших героїв.

У заході взяли участь керівники Броварської районної військової адміністрації та Броварської територіальної громади.

Цього ж дня у центральному парку міста Бровари «Перемога», на площі, де встановлений на найвищому в Київській області флагштоку український прапор, відбулася урочиста церемонія вшанування захисників та захисниць Броварщини.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В урочистостях також взяла участь виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Євгенія Полікарпова.

У своєму виступі Євгенія Анатоліївна подякувала усім тим, завдяки кому у містах та селах України сьогодні може майоріти український прапор.

Під час заходу відбулося нагородження відзнаками та подяками Броварської міської ради військових та волонтерів.

Також у Броварській районній військовій адміністрації відбулися урочистості з відзначення захисників та захисниць з числа Добровольчих формувань територіальних громад Броварського району, батальйону територіальної оборони Броварського району та роти охорони.

Фото без опису Фото без опису

Усім героям були вручені відзнаки та грамоти Броварської районної адміністрації та цінні подарунки.

Броварська районна державна адміністрація щиро вітає Броварщину зі святами та висловлює вдячність усім, хто боронив і продовжує захищати Україну, її цілісність та Незалежність.