Про пленарне засідання 23 позачергової сесії Броварської районної ради

Дата: 27.10.2022 13:11

27 жовтня 2022 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулася 23 позачергова сесія Броварської районної ради VIII скликання.

На засіданні із 42-х обраних депутатів було зареєстровано 28. Окрім депутатів Броварської районної ради запрошені працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво Броварської районної державної адміністрації, правоохоронних органів та представники ЗМІ.

Перед засіданням Сергій Гришко представив виконувача обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації — заступника начальника Броварської районної військової адміністрації — Володимира Майбоженка.

Депутати заслухали та обговорили два питання. Ознайомитися з порядком денним можна тут

За підсумками сесії депутати внесли зміни до рішення сесії районної ради від 21 грудня щодо районного бюджету, а також надали погодження ТОВ «ЕКО ДЕСНА» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Західнопогребнянської ділянки, що знаходиться на території Зазимської територіальної громади.