Медзаклади Київщини вже використовують операційні столи, придбані за зібрані через UNITED24 кошти

Дата: 29.10.2022 09:45

Для лікувальних закладів Київської, Одеської, Запорізької, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Житомирської та Рівненської областей Медичні закупівлі України за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24, придбали 81 операційний стіл. Загальна сума закупівлі становить 70 658 000 грн. Столи вже надійшли та успішно використовуються.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Ці сучасні операційні столи мають високу функціональність і сприятимуть проведенню якісних та безпечних для пацієнта оперативних втручань і, як наслідок, – збереженню здоров’я і життя пацієнтів.

Крім того, вони мають широкий спектр застосування: в абдомінальній та торакальній  хірургії, акушерстві, гінекології, нейрохірургії, травматології. Прості у використанні та зручні в налаштуванні. Розроблені для максимальної автоматизації регулювань положень тіла пацієнта. Таке сучасне обладнання закуповується з урахуванням викликів та вимог воєнного часу в країні.