Увага: інформує Броварський міськрайонний центр зайнятості!

Дата: 02.11.2022 11:16

щодо організації суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану. Дане підприємство розташоване у Великодимерській громаді, яка  найбільш  постраждала  у Броварському районі від російської агресії.

Воно  було включене в перелік ПОУ на яких будуть організовуватися суспільно корисні роботи, відповідно розпорядження Київської обласної військової адміністрації №765 від 25 жовтня 2022 року «Про організацію суспільно корисних робіт на території Київської області на 2022 рік». Під час зустрічі обговорювалися питання щодо  трудової повинності та залучення безробітних осіб до виконання роботи по заготівлі дров для твердопаливних котлів, завдяки яким тепло буде подаватися в амбулаторію, пожежну станцію, заклади освіти тощо. Це зменшить навантаження на енергетичну мережу громади.

В результаті проведеної зустрічі керівники підписали договір про організацію та фінансування суспільно корисних робіт.