З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 09:21

У першу неділю листопада уся країна відзначає День працівників соціальної сфери.

Відзначення у нашій державі такого свята є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян.

Дорогі працівники соціальної сфери!

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, людей з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Особливо зараз — у нелегкий для країни час.

Хочеться щиро подякувати Вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття!

Вам випало у житті непросте покликання — бути провідниками соціальної політики для людей, які особливо потребують уваги і турботи.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Миру, перемоги Вам, мiцного здоров’я, щaстя, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене Вaми, повертaється до Вaс сторицею!

виконувач обов’язків

голови