Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Броварщини!

Дата: 09.11.2022 06:21

Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Броварщина — це край, багатий на таланти. Саме Ви володієте вагомим творчим потенціалом, який втілюєте у життя.

Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару та невичерпною енергією.

Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди та краси рідного краю.

Цього року наша країна переживає надзвичайно складні часи — над нею «розгорнула крила» рашистська орда. І надзвичайно важливо, що у такий складний для України час, Ви своєю працею надихаєте дорослі і юні покоління на незламний патріотичний дух та боротьбу за цілісність та незалежність нашої країни.

Тож від усієї душі дякую Вам за сумлінне служіння благородній справі, за збереження і розвиток української культури – становлення Української держави.

Миру, Перемоги, здоров’я, добра та благополуччя Вам та Вашим родинам.

Реалізації творчих проектів і невичерпної енергії!
Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним та дарує радість творчого натхнення і перемог для розквіту Броварщини!

Зі святом Вас, шановні!!!

З повагою,
виконувач обов’язків голови

Броварської районної

державної адміністрації        Володимир МАЙБОЖЕНКО.