Народним митцям Броварщини присвячується

Дата: 09.11.2022 15:03

09 листопада 2022 року у Калинівському Будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

До Калинівської громади, на урочистості, прибули кращі представники цієї важливої і духовної професії.                      Фото без опису

Митців та творців Броварщини радо вітали керівники Броварської районної військової адміністрації та Броварської районної ради.

У своїх вітальних виступах керівники побажали представникам культури та народного мистецтва, великого натхнення, культурного зростання, легких звершень, досягнення бажаних результатів та визнання в улюбленій справі.

З нагоди свята таланти Броварщини були відзначені грамотами Броварської районної державної адміністрації, квітами та цінними подарунками, а також діячі культури були нагороджені відзнаками голови Броварської районної державної адміністрації та нагрудними знаками пошани І та ІІІ ступенів Броварської районної ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На честь тих, хто своєю працею надихає дорослі і юні покоління на незламний патріотичний дух та боротьбу за цілісність та незалежність нашої країни, відбувся святковий концерт за участю  творчих колективів Броварщини.