«Область Героїв»: на екрани вийде кіно-реконструкція реальних героїчних історій українців під час війни

Дата: 11.11.2022 13:46

Київська область суттєво постраждала від дій російських окупантів. У більшій частині нашого регіону є повністю знищені та пошкоджені об’єкти інфраструктури, об’єкти культурної спадщини та туристичної інфраструктури.

Київщина стала неприступним для окупантів форпостом.

Кінокомпанія «IDEAFILMS» відзняла фільм «Область Героїв» — першу масштабну кіно-реконструкцію реальних героїчних історій українців.

Команда присвятила цей проект усім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі людей. У сюжеті фільму — події, що відбувалися під час окупації в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпіні та інших містах і селах Київщини.