НА КИЇВЩИНІ ПРОЙШОВ ЦИКЛ СЕМІНАРІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗІЇ У ГРОМАДАХ

Дата: 05.11.2022 09:21

У співпраці зі Спілкою громадських організацій людей з інвалідністю Києва, Київська обласна військова адміністрація продовжує роботу над розвитком інклюзії в територіальних громадах.

Саме тому в рамках проекту «Впровадження архітектурної доступності та інклюзивності в територіальних громадах України», що стартував 18 жовтня, протягом місяця провели цикл семінарів на теми:
• Місце та вплив інклюзивного дизайну в розвитку громад та територій;
• Впровадження інклюзивного дизайну в транспортній та дорожній інфраструктурі громад та територій;
• Впровадження інклюзивного дизайну в рекреаційних зонах та дитячих ігрових майданчиках.

До участі в проекті долучились представники територіальних громад усіх районів Київської області. Навчання спрямоване на підвищення кваліфікації фахівців у впровадженні універсального дизайну в міський простір.

Учасники під час практикуму обговорили такі важливі теми:
– поняття “інклюзивного дизайну” та “споживачів інклюзивного дизайну”;
– переваги впровадження інклюзивного дизайну для розвитку громади, області, країни в цілому;
– правила та приклади внутрішнього опорядження закладів соціальної інфраструктури та впровадження архітектурних елементів доступності.

Семінари відбуваються за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта.