«Кубок Патріотів-2022»: переможець — ФК «Калинівка»!

Дата: 14.11.2022 10:16

Головний футбольний турнір Броварщини 2022 року — завершено!

У змаганнях, які пройшли за організації Броварської районної військової адміністрації та Громадської Спілки «Броварська районна Асоціація футболу» на підтримку Збройних Сил України, пройшли фінальні матчі.

Загалом турнір об’єднав 18 команд з семи громад Броварського району.

У своїх групах кваліфікацію пройшли:

в групі «А» (об’єднувала Зазимську, Великодимерську, Калинівську та Броварська громади) — «Десна» (Погреби, Зазимська громада) та ФК «Калинівка»;

в групі «Б» (Баришівська, Березанська та Згурівська громади) — ФК «Трубіж» (Коржі, Баришівська громада) та «Авангард-Стріла» (Бзів, Баришівська громада);

Півфінал

ФК «Трубіж» — ФК «Калинівка» — 1:6, 1:2

ФК «Десна» — ФК «Авангард-Стріла» —1:0, 2:1

Матч за ІІІ місце

смт. Баришівка, стадіон «Прогрес»

ФК «Трубіж» — ФК «Авангард-Стріла» — 3:4

Бронзовим призером став ФК «Авангард-Стріла» (Бзів, Баришівська громада).

Фінал

м. Бориспіль, стадіон «Колос»

ФК «Десна» — ФК «Калинівка» — 0:0 (по пенальті 3:4).

Організатори турніру змогли перетворити фінал на справжній шедевр, адже завершальний і визначальний матч пройшов на стадіоні «Колос» міста Бориспіль, на якому проводили свої домашні матчі «Борисфен» та київський «Арсенал», що виступали в українській прем’єр-лізі, а також ряд поєдинків проводила Молодіжна збірна України.

Учасники ж продемонстрували гру, гідну фіналу. Основний час переможця не виявив, а в серії пенальті міцнішими виявилися калинівчани.

Срібним призером став ФК «Десна» (Погреби, Зазимська громада)

Володарем трофею — ФК «Калинівка»!

Фото без опису            Фото без опису

Учасники та керівники футбольних команд, а також організатори турніру висловили щиру надію, що футбольні змагання наступного року пройдуть вже у звільненій від ворога країні.

Вітаємо!