Понад 4 тонни риби вселено у водосховища

Дата: 21.11.2022 18:55

У листопаді відбулося вселення у Галайківське водосховище, розташоване на р. Молочна в басейні р. Рось біля с. Галайки Білоцерківського району Київської області. У водойму було випущено 1 200 кг (6 496 екз.) риби.  А саме: товстолоб білий - 760 кг, короп - 230 кг, товстолоб строкатий - 160 кг та білий амур - 50 кг. Середня вага одного екземпляру становила 220 грамів.

Згодом відбулося зариблення водосховища, яке розташоване за межами с. Гречана Гребля Броварського району Київської області. Водойма поповнилася 2 940 кг (21 000 екз.) коропа. Вага одного екземпляру становила 140 грамів.

Зариблення здійснювалися за рахунок коштів користувачів спеціальних товарних рибних господарств відповідно до Режимів  рибогосподарських експлуатацій водойм.

Контроль за процесами зариблення здійснювали працівники відділу іхтіології та держінспектори Київського рибоохоронного патруля.

Повідомляємо, для того, щоб провести будь-яке зариблення необхідно дотримуватися чітких правил, встановлених законодавством. Довідку можна знайти тут.

Рибоохоронний патруль Київщини закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (099) 341-73-18.