Обговорено актуальні питання життя громади

Дата: 24.11.2022 11:28

23 листопада 2022 року відбувся особистий виїзний прийом громадян Згурівської територіальної громади виконувачем обов'язків голови Броварської районної державної адміністрації Володимиром Майбоженком.

Під час зустрічі до виконувача обов’язків звернулись громадяни з актуальними питаннями, які стосуються життя громади. Одне з них – про перехід  парафій УПЦ московського патріархату до Православної церкви України.

Також було розглянуто питання стосовно використання коштів місцевого бюджету, які були виділені на військові цілі.

Відновлення водопостачання в багатоповерхових будинках під час відключення електроенергії – ця актуальна проблема  розглядалася під час проведення виїзного прийому.

Крім цього, обговорено питання доцільності функціонування двох ДНЗ - «Журавка» та «Веселка» в умовах правового режиму воєнного стану,  з врахуванням кількості внутрішньо переміщених дітей, які відвідують дошкільні освітні заклади, їх належного харчування.

Також порушено питання ремонту дорожнього покриття на території громади.

Після проведення виїзного прийому було надано доручення відповідним службам та підрозділам Згурівської селищної ради.