Вони знаходяться на передовій оборони рідного краю

Дата: 06.12.2022 14:09

Сьогодні, у великій залі військової адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України, Всесвітнього дня волонтера та Дня місцевого самоврядування.

Ці святкові дати стоять поруч у календарі. Сьогодні в цьому вбачається особливий сенс, адже і військовослужбовці, й волонтери, й представники місцевої влади знаходяться на передовій оборони рідного краю.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко, голова Броварської районної ради Сергій Гришко, керівник сектору оборони

№ 13 Броварського району Київської області Микола Швець.

Керівники привітали усіх причетних зі святами й побажали найголовнішого – Перемоги та миру. А також, здоров'я, благополуччя й натхнення далі працювати для розбудови рідного краю та невичерпної енергії для того, щоб боронити Україну.

Грамотами Броварської районної військової адміністрації, цінними подарунками, Подяками Броварської районної та Київської обласної рад, Почесними відзнаками Броварської районної ради «Знак Пошани» І, ІІ,ІІІ ступенів було нагороджено військовослужбовців, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування.

Сьогодні всі ми виступаємо єдиним фронтом й працюємо задля Перемоги!