З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 09:00

Дорогі захисники Української держави!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Важко знайти слова, щоб висловити вам усю міру нашої вдячності за те, що вдень і вночі, незважаючи не погодні катаклізми, не шкодуючи власного життя та здоров'я ви стоїте на захисті незалежності та свободи України й життя кожної конкретної людини!

Завдяки мужності, рішучості, витривалості, професійності наших військовослужбовців вдалося відстояти Україну в перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації.

Ми сильні тому, що на передовій стоїть наша армія – одна з найпотужніших у світі. Найкращими для кожного українця є слова: «ЗСУ звільнили…», а далі – назва села чи міста, яке знову стало нашим.

Метр за метром ви повертаєте Україну українцям. Збройні Сили України – це наш захисний щит і наш караючий меч.

Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу всім Перемоги! Ваша мужність та сила, дорогі наші захисники, здатні подолати навіть найсильнішого ворога!

Слава Україні!!!

Начальник Броварської районної